• -10%
Dama 5l
search
  • Dama 5l
  • Gąsior Dama 5L + zamknięcie
  • Gąsior Dama 5L + zamknięcie

Gąsior Dama 5L + zamknięcie

18,28 zł
16,46 zł Zniżka 10%

Butelka 5L zawiera:

  • Zamknięcie mechaniczne

Idealne do domowych wyrobów win i innych trunków

Pojemność: 5L

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Butelka wykonana ze szkła przeznaczonego do kontaktu z żywnością

  • zamknięcie w zestawie

Średnica : 18 cm

Wysokość : 34 cm

Do przechowywania płynów - pojemny 5 L gąsior idealnie sprawdzi się do fermentacji, jak i przechowywania domowych trunków

Szczelne zamknięcie - gąsior wyposażony jest w szczelny korek w drucianym oplocie umieszczonym na stałe na szyjce butli.

Do fermentacji - dokupując do gąsiora korek z otworem i rurkę fermentacyjną można prowadzić w nim fermentację wina, piwa czy miodu pitnego.

Poręczny uchwyt - rączka gąsiora ułatwi przelewanie jego zawartości oraz przenoszenie naczynia.

Plastikowy koszyczek -gąsior wyposażony jest w zdejmowany, plastikowy, żółty koszyczek zabezpieczający go przed potłuczeniem oraz stanowiący izolację butli od podłoża.

Gąsior o pojemności 5 L, przeznaczony jest zarówno do fermentacji win, piw, miodów pitnych, jak i do przechowywania już gotowych trunków czy soków. Szkło, z którego wykonany jest gąsior posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Jest to szkło termicznie niehartowane. Poręczny uchwyt znajdujący się przy szyjce butli ułatwia jej przenoszenie oraz nalewanie płynu np.: do kieliszków. Podstawa gąsiora zabezpieczona jest zdejmowanym, plastikowym koszyczkiem. W komplecie znajduje się szczelne, plastikowe zamknięcie korek - umieszczone w drucianym oplocie na stałe przymocowanym do szyjki butli.

5904816918052